1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek - św. Antoniego, op., w środę – św. Józefa Sebastiana Pelczara, b., w piątek – św. Agnieszki, dz. m. 
  2. We wtorek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  3. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną w 2019 r. przez pap. Franciszka Listem apostolskim „Aperuit illis”.
  4. W kolejną niedzielę 23 stycznia o godz. 11.30 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu „Zespołu Racławice”.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Gość Niedzielny”,  „Niedziela”, „Miłujcie się”.
  6. Dziękujemy tym mieszkańcom ulic: Wyszyńskiego, Asnyka, Sienkiewicza i 11 Listopada, którzy posprzątali kościół w ubiegłym tygodniu.  Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców ul. Słowackiego nr 1 i domy jednorodzinne , zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Słowackiego 4a i Sportowej.
  7. Dziś na Mszy św. o godz. 10.30 – „kolęda” dla tych mieszkańców, którzy nie mogli uczestniczyć w niej w wyznaczonym dniu. Dziękujmy tym wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w spotkaniu kolędowym, w czasie którego sprawowana była Msza św. o Boże błogosławieństwo w rodzinach i za zmarłych z poszczególnych ulic. „Bóg zapłać” za złożone ofiary z racji kolędy i na potrzeby kościoła. Ze stolika pod chórem prosimy zabrać foldery kolędowe. 
  8. Modlitwa do św. Józefa…