1.  Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej „Godzina Uwielbienia”, którą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
 3. W środę o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem Rodziny Radia Maryja.
 4. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.
 5. W piątek o godz. 17.00 przy figurze Chrystusa Króla Wszechświata – Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.
 7. Taca z dzisiejszej II niedzieli miesiąca zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
 8. Dziękujemy tym mieszkańcom ulic Podsanie, Żurawia, Bema, Krótka i Kwiatkowskiego, którzy posprzątali kościół w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców ul. Wyszyńskiego, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Asnyka, Sienkiewicza i 11 Listopada.
 9. Trwa czas kolędy. Mieszkańcy poszczególnych ulic uczestniczą w Mszy św. o godz. 18.00, która jest sprawowana w ich intencji za żywych i zmarłych, na zakończenie błogosławimy rodziny oraz rozdawane są pamiątkowe foldery i obrazki. Prosimy ze sobą przynieść wodę w butelkach, którą pobłogosławimy, a każdy po powrocie do domu będzie mógł nią pokropić mieszkanie. Gdyby ktoś nie mógł przyjść do kościoła w wyznaczonym dniu to zapraszamy w kolejny dowolny dzień kolędowy. W najbliższe dni zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
 • 10 stycz. (pon.) – ul. Tysiąclecia 8a, 8b, 8c
 • 11 stycz. (wt.) – ul. Tysiąclecia 8d, 8e
 • 16 stycznia (niedziela) g.10.30 – dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w ciągu tygodnia.