1. Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla braci i sióstr z Kół Żywego Różańca.
  2. W czwartek 6 stycznia - Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) - na każdej Mszy św. - poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Po Mszy św. ze stolika przed ołtarzem można będzie zabrać zestaw: kadzidło, węgielek i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Wodę do poświęcenia prosimy przynieść ze sobą. W tym dniu  modlitwą i ofiarą materialną będziemy wspierać misjonarzy. Taca przeznaczona zostanie na Krajowy Fundusz Misyjny.
  3. W pierwszy piątek miesiąca – spowiedź św. od godz. 17.00. O godz. 18.00 – Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
  4. W kolejną niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.
  6. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego sanktuarium”. W kolejną II niedzielę miesiąca taca zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne parafii.
  7. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Kościuszki, którzy posprzątali kościół w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców ulic: Zasanie, Żurawia, Bema i Krótka, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Kwiatkowskiego: bloki i domy jednorodzinne.
  8. Trwa czas kolędy. Mieszkańcy poszczególnych ulic uczestniczą w Mszy św. o godz. 18.00, która jest sprawowana w ich intencji za żywych i zmarłych, na zakończenie błogosławimy rodziny oraz rozdawane są pamiątkowe foldery i obrazki. Prosimy ze sobą przynieść wodę w butelkach, którą pobłogosławimy, a każdy po powrocie do domu mógł nią pokropić mieszkanie. Gdyby ktoś nie mógł przyjść do kościoła w wyznaczonym dniu to zapraszamy w kolejny dowolny dzień kolędowy. W najbliższe dni zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

3 stycz. (pon.) – ul. Kwiatkowskiego, Sportowa, Słowackiego, 8 Marca, Legutki, Piłsudskiego

4 stycz. (wt.) – ul. Wolności, Plac Wolności, Rzeszowska bloki i domy jednorodzinne

5 stycz. (śr.) – PCK, Polna, Gisgesa, ul. Torowa, Dworcowa, Kolejowa, Szopena, Paderewskiego,

7 stycz. (pt.) – ul. 3 Maja, Mickiewicza, Głowackiego, Sandomierska, Przemysłowa, Daszyńskiego, Fredry, Krasickiego, Tysiąclecia domki

10 stycz. (pon.) – ul. Tysiąclecia 8a, 8b, 8c

11 stycz. (wt.) – ul. Tysiąclecia 8d, 8e