Drogą bez fleszy, tłumu… samotną, cichą, o smaku zawierzenia, zaufania, cierpliwości….

Nasze trasy EDK z Niska są sprawdzone i możliwe do przejścia ( prace przy budowie S19 nie są przeszkodą). Ale w tym roku proponujemy przejść je W DRUGĄ STRONĘ. Warto pójść pod prąd!

Zapraszamy wszystkich z Janowa Lubelskiego i okolic tej trasy; z Leżajska i okolic tej trasy; Uczestników wszystkich dotychczasowych EDK z Niska , aby tym razem przyjść do…. Niska. W dowolnym terminie, tak normalnie, samotnie, pieszo, czy rowerem, w dzień , czy w nocy, w marcu, czy w czerwcu ….. od progu swojego domu.

Przeżywamy Rok św. Józefa i zapraszamy Was do naszego Sanktuarium. Nieważne, czy przejdziesz kilometrów 50, czy 4 , nieważne czy w nocy, czy w dzień. Polecamy samotne pielgrzymowanie, bo od lat doświadczamy owoców takiej modlitwy. Nie musi być ekstremalnie, nie musisz szukać camino w Hiszpanii, czy Portugalii…. ważne, by realnie odkrywać Żywego Boga, na wszystkich swoich życiowych drogach . Takie pielgrzymowanie nauczyło nas ufać i pomogło Spotkać…

Zapraszamy do podzielenia się owocami samotnego pielgrzymowania, zdjęciami, nagraniem tras, by zachęcić innych. My pracujemy nad techniczną możliwością tworzenia i udostępniania szlaków pielgrzymkowych wiodących do naszego Sanktuarium Buen camino! Do zobaczenia u św. Józefa w Nisku.