1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 – poświęcenie książeczek dzieciom kl. III, które przygotowują się do przyjęcie I Komunii św.
 2. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla braci i sióstr z KŻR.
 3. W środę w liturgii wspominamy św. Scholastykę, dz.
 4. W najbliższy czwartek 11 lutego w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. O godz. 9.00 – Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych. Zapraszamy osoby chore i starsze, które mogą przybyć do kościoła.
 5. We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na „Godzinę Uwielbienia”, którą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
 6. W środę o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem Rodziny Radia Maryja.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.
 8. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby sanktuarium w ostatnim czasie. W kolejną – drugą niedzielę miesiąca taca zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne parafii.
 9. Dziękuję tym, którzy składają ofiarę na kwiaty do skarbony czy też bezpośrednio do siostry zakrystianki.
 10. Dziękuję kilku panom, którzy rozebrali dekorację bożonarodzeniową.
 11. Dziękujemy tym mieszkańcom z ulic Olszyna, Targowa i Żeromskiego, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu i tym, którzy złożyli ofiarę na sprzątanie. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ulic Piłsudskiego, 8 Marca i Legutki.
 12. Modlitwa do Św. Józefa…