1.  We wtorek – 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. z błogosławieństwem gromnic w naszym kościele będą odprawione o godz. 6.30; 9.00; 10.30 i 18.00. W tym dniu przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby konsekrowane, a szczególnie Siostry Służebniczki, które posługują w naszej parafii. Taca z tego dnia przeznaczona zostanie dla Wspólnoty Sióstr Klarysek w Sandomierzu.
 2. W piątek wspominamy św. Agatę, dz. i m., w sobotę: Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej „Godzina Święta”, którą poprowadzi Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa.
 5. W piątek – spowiedź św. od godz. 17.00, a o godz. 18.00 – Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00 Msza św. w intencji SHNSNMP. O godz. 17.30 Wspólnota poprowadzi nabożeństwo różańcowe.
 7. W tym tygodniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną: ks. Proboszcz – w piątek od godz. 8.30, ks. Zbigniew i ks. Adrian w sobotę od godz. 8.30.
 8. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 – poświęcenie książeczek dzieciom kl. III, które przygotowują się do przyjęcie I Komunii św.
 9. W kolejną niedzielę o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla braci i sióstr z KŻR.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.
 11. Dziękujemy tym mieszkańcom z ulic Asnyka, Sienkiewicza i 11 Listopada, którzy posprzątali kościół w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców z ulic Olszyna, Targowa i Żeromskiego.
 12. Modlitwa do Św. Józefa…