1.  Dziś w ostatnią niedzielę roku liturgicznego obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.00 udamy się pod figurę Chrystusa Króla obok LO, gdzie na nowo zawierzymy siebie, rodziny, Ojczyznę Chrystusowi Królowi Wszechświata oraz będziemy prosić o pokój.
  2. Dzisiaj w naszej diecezji rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma św. w rodzinach oraz indywidualnie.
  3. W liturgii wspominamy: w poniedziałek: Ofiarowanie NMP; we wtorek: św. Cecylię, dz. i m. – patronkę śpiewu kościelnego, chórzystów i organistów; w czwartek: świętych męczenników wietnamskich Andrzeja, kapł. i Towarzyszy.
  4. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy rok liturgiczny.
  5. Przez cały tydzień o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. W środę o godz. 18.00 Msza św. z udziałem grupy o. Pio.
  7. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami o uzdrowienie.
  8. Organizowana jest pielgrzymka Ziemi Świętej w dniach 21.01 – 28.01.2023 r. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Więcej informacji w zakrystii.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  10. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
  11. Dziękujemy tym mieszkańcom z ulic: Asnyka, Sienkiewicza, 11 Listopada oraz Słowackiego blok nr 1 i domy jednorodzinne, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Prosimy, aby w poniedziałek po Mszy św. wieczornej troskę o kościół podjęli mieszkańcy z ul. Słowackiego blok 4A, zaś w piątek po Mszy św. wieczornej o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Słowackiego blok nr 6.