1.  Przez całą niedzielę w naszej parafii gościmy Siostry Służebniczki z Dębicy, które prowadzą Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć”, zajmujące się świetlicą dla dzieci i młodzieży oraz domem dziennego pobytu dla seniorów. Siostry dzielą się słowem o bł. Edmundzie – Patronie prowadzonych dzieł, zaś na zewnątrz kościoła rozprowadzają literaturę, kawę i krówki prosząc jednocześnie o wsparcie do puszki na prowadzone dzieła.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie z młodzieżą, kl. 6,7 i 8 oraz ich rodzicami w związku z przygotowaniem bierzmowania.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Wincentego a Paulo, kapł., w środę – św. Wacława, m., w środę – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w piątek – św. Hieronima, kapł. i dK., w sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. dK.
  4. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane o godz. 17.30. Lista wspólnot prowadzących modlitwę różańcową i rozważania wywieszona będzie w gablocie parafialnej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec o godz. 16.30 poprowadzi Straż Honorowa Niepokalanego Serca NMP.
  6. W najbliższą sobotę Księża Wikariusze odwiedzą chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
  7. W kolejną pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla KŻR.
  8. W sobotę 1 października wyjazd na Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Radomyślu nad Sanem. Ci, którzy są zapisani zgromadzą się o godz. 9.20 obok kościoła.
  9. 3 października (w poniedziałek) w Sandomierzu odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd spod sanktuarium o godz. 16.00. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł.
  10. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.
  11. Dziękujemy tym mieszkańcom ulicy: Tysiąclecia 8A kl. 5-8 i 8B kl. 1-3, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Prosimy, aby w poniedziałek po Mszy św. wieczornej troskę o kościół podjęli mieszkańcy z ulicy Tysiąclecia 8B kl. 4,5,6,7, zaś w piątek na godz. 18.30 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Tysiąclecia blok 8C. Na prośbę wielu parafian sprzątanie kościoła będzie w piątek po Mszy św. wieczornej zamiast w sobotę rano.