1. Zakończył się rok szkolny, a także kolejny rok formacyjny dla wspólnot parafialnych.  Składam podziękowanie katechetom – kapłanom, siostrom zakonnym, osobom świeckim za katechizację dzieci i młodzieży oraz formowanie ich w grupach parafialnych. Słowa podziękowania kieruję do animatorów muzycznych na czele z p. organistą za prowadzenie scholi dziecięcej i młodzieżowej. Dziękuje też wszystkim wspólnotom parafialnym za angażowanie się w życie parafialne przez modlitwy, adoracje, spotkania formacyjne. Dziękuję tym, którzy w ciągu roku troszczyli się o porządek w kościele i wokół niego, a także wykonywali różnego rodzaju dekoracje. Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku.
 2. W poniedziałek – 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca zostanie przeznaczona na Stolicę Apostolską.
 3. W czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00 Ks. Bp. Edward Frankowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży kl. VIII. Katecheza i próba dla przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej. Spowiedź św. dla kl. VIII, ich rodziców oraz świadków bierzmowania - od poniedziałku do środy od godz. 17.30.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 18.00 – Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.  Spowiedź św. od godz. 17.00.
 5. Osoby starsze i chore pozostające w domach, które chciałyby skorzystać z sakramentu pokuty prosimy zgłaszać w zakrystii bądź telefonicznie pod nr: 15 841 20 14
 6. W sobotę nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
 7. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Zapraszamy szczególnie Koła Żywego Różańca.
 8. Ogłoszenie NCK…
 9. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę odbędzie się w dniu 11 lipca (sobota). Wyjazd o godz. 8.00 spod sanktuarium . Zapisy w biurze RM w każdą środę w godz. 17.00 - 18.00 i w zakrystii. Koszt 50zł.

10. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli ogłasza nabór do 1 klasy. Szkoła nie uczestniczy w systemie naboru elektronicznego. Podania można składać osobiście w sekretariacie szkoły lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.). Szczegółowe informacje na stronie internetowej liceum: www.skst.p

11. W zakrystii można nabyć czasopisma katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz nowy nr „Miłujcie się”.

12. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby kościoła. „Bóg zapłać” rodzicom młodzieży kl. VIII za ofiarę 1000 zł.

13.Dziękujemy  mieszkańcom z ul. Wolności za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.  O posprzątanie kościoła w środę po Mszy św. wieczornej prosimy rodziców młodzieży kl. VIII, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Placu Wolności blok nr 1.

 

 

 

 1. Każdego dnia o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. W środę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu w kościele na Warchołach – uroczystość odpustowa. Suma o godz. 11.00.
 3.  W czwartek o godz. 18.00 – Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego, na którą zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
 4. Z sakramentu pokuty i pojednania można skorzystać w czasie nabożeństwa od godz. 17.30 i podczas każdej Mszy Świętej.
 5. W środę na godz. 18.30 zapraszamy młodzież kl. VIII oraz ich rodziców na spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
 6. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie i modlitwę o uzdrowienie.
 7. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę odbędzie się w dniu 11 lipca (sobota). Wyjazd o godz. 8.00 spod sanktuarium . Zapisy w biurze RM w każdą środę w godz. 17.00 - 18.00 i w zakrystii. Koszt 50zł.
 8. Dziękujemy tym mieszkańcom z ul. Piłsudskiego, za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.  O posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Wolności.

 

 1. Codziennie na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po nim na procesję eucharystyczną wokół kościoła przez oktawę Bożego Ciała.
 2. Dzisiaj o godz. 17.00 przy figurze Chrystusa Króla obok Liceum – modlitwa o miłosierdzie, którą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
 3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała -  błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie wianków, ziół i kwiatów.
 4. W piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Dzień modlitw o Świętość Kapłanów, a także patronalne święto Straży Honorowej NSPJ.
 5. W środę wspomnienie – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zaś w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 6. W najbliższy piątek z racji uroczystości kościelnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Dzisiaj o godz. 15.30 w oratorium –  katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych.
 8. W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej w kościele – spotkanie z rodzicami młodzieży kl. VIII z „trójek klasowych” w sprawie bierzmowania.
 9. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę odbędzie się w dniu 11 lipca (sobota). Wyjazd o godz. 8.00 spod sanktuarium . Zapisy w biurze RM w każdą środę w godz. 17.00 - 18.00 i w zakrystii. Koszt 50zł.

10. W zakrystii możemy nabyć czasopisma katolickie: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.

11. Pragniemy podziękować tym, którzy szczególnie zaangażowali się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Mieszkańcom ulic Kilińskiego, Wyszyńskiego, Polnej i Szopena za przygotowanie ołtarzy. Dziękujemy Wspólnotom, chórowi na czele z p. Organistą, służbie liturgicznej – ministrantom, scholi, Siostrom zakonnym, a zwłaszcza  s. Scholastyce – zakrystiance, p. Romanowi i wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniach. Mieszkańcy ul. Wyszyńskiego zamówili Mszę św. o Boże błogosławieństwo, która zostanie odprawiona w niedzielę 28 czerwca o godz. 10.30.

12.Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby kościoła. Dziękuję  Mieszkańcom ul. Wyszyńskiego za ofiarę 450 zł., zaś rodzicom dzieci kl. III za ofiarę w kwocie 1200 zł.

13.Dziękujemy rodzicom dzieci kl. III i kl. IV za posprzątanie kościoła w ostatnim tygodniu oraz za ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego. 

 1. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Zapraszamy szczególnie Koła Żywego Różańca.
 2. W najbliższy czwartek, 11 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 12.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 wyruszymy z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła. O przygotowanie ołtarzy przy kościele prosimy mieszkańców następujących ulic: I ołtarz – wierni z ul. Kilińskiego; II ołtarz – wierni z ul. Wyszyńskiego; III ołtarz – wierni z ul. Polnej; IV ołtarz – wierni z ul. Szopena. W celu ustalenia szczegółów proszę o zgłoszenie się do s. Scholastyki – zakrystianki.
 3. W związku z Uroczystością Bożego Ciała – próba chóru we wtorek o godz. 19.00 w Oratorium Św. Józefa.
 4.  Pierwsza rocznica Komunii św. dla dzieci kl. IV będzie miała miejsce w Boże Ciało na Mszy św. o godz. 9.00. Spowiedź dla tych dzieci, i ich rodziców od poniedziałku do środy od godz. 17.30.
 5. W kolejną niedzielę na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 dzieci kl. III przystąpią do  I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci kl. III, dla ich rodziców i krewnych - w sobotę o godz. 9.00.
 6.  Próby dzieci przed I Komunią św. - we wtorek o godz. 18.30 – kl. III A i w piątek   o godz. 18.30 – kl. III B.
 7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia: w poniedziałek – Św. Jadwigi Królowej; w sobotę – św. Antoniego z Padwy.
 8. Każdego dnia o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. Codziennie od  godz. 17.30, a także w czasie Mszy św. można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, która kończy się dzisiaj w Uroczystość Trójcy Świętej. Osoby chore i starsze pozostające w domach, które chciałyby skorzystać z posługi sakramentalnej mogą poprosić kapłana kontaktując się telefonicznie z kancelarią parafialną.

10. Dzisiaj o godz. 15.30 w oratorium –  katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych.

11. W zakrystii możemy nabyć czasopisma katolickie: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.

12. Składam serdeczne podziękowania za  ofiary złożone na potrzeby parafii.

13. Dziękujemy mieszkańcom ul. Żeromskiego i 8 Marca za posprzątanie kościoła w ostatnim tygodniu.. O posprzątanie kościoła w środę po Mszy św. wieczornej prosimy rodziców dzieci kl. IV, które w Boże Ciało obchodzą Rocznicę Pierwszej Komunii św., zaś w sobotę o posprzątanie świątyni na godz. 10.00 prosimy rodziców dzieci kl. III, które w kolejną niedzielę przystąpią do Pierwszej Komunii św.

 

 1. Jak już wiemy z przekazów medialnych zostały zniesione ograniczenia sanitarne dotyczące liczby uczestników  nabożeństw odprawianych w kościele. Nadal jednak obowiązuje zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie stosownej odległości od innych osób. W związku  ze zniesieniem limitów, co do liczby wiernych w kościele Ks. Biskup wydał stosowny dekret -  czytaj poniżej…
 2. 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym roku procesja Bożego Ciała będzie wokół kościoła. W związku z tym o przygotowanie ołtarzy prosimy mieszkańców następujących ulic: I ołtarz – wierni z ul. Kilińskiego; II ołtarz – wierni z ul. Wyszyńskiego; III ołtarz – wierni z ul. Polnej; IV ołtarz – wierni z ul. Szopena. W celu ustalenia szczegółów proszę o zgłoszenie się do s. Scholastyki – zakrystianki.
 3. W związku z Uroczystością Bożego Ciała – próba chóru we wtorek o godz. 19.00 w Oratorium Św. Józefa.
 4. Pierwsza rocznica Komunii św. dla dzieci kl. IV będzie miała miejsce w Boże Ciało na Mszy św. o godz. 9.00.
 5. Jak zostało ustalone z rodzicami - Uroczystość I Komunii św. dla większości dzieci kl. III odbędzie się w niedzielę 14 czerwca na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00. Pozostałe dzieci przystąpią do Komunii św. 13 września.
 6. Próby dzieci przed I Komunią św. w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej kl. III A, w piątek kl. III B.
 7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła – Msze św. 0 6.30, 9.00 i 18.00; we wtorek – Bł. Męczenników sandomierskich Sadoka i Towarzyszy; w środę - Św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – dzień modlitw o powołania kapłańskie; w piątek – Św. Bonifacego b. m.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 9. Od poniedziałku o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana.

10. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe.

11.W kolejną – pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Zapraszamy Koła Żywego Różańca.

12. Codziennie od  godz. 17.30, a także w czasie Mszy św. można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, która kończy się za tydzień w Uroczystość Trójcy Świętej.

13. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

14. Dzisiaj o godz. 15.30 w oratorium – rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych.

15. W zakrystii możemy nabyć czasopisma katolickie: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.

16. Składam serdeczne podziękowania za  ofiary na potrzeby parafii, przekazane  w kościele i na konto parafialne.

17. Dziękujemy mieszkańcom ul. Sportowej, Olszyna i Targowej za posprzątanie kościoła w ostatnim tygodniu.. O posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Żeromskiego i 8 Marca.

Wyszukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2012. All Rights Reserved.