20 czerwca w kościele Opatrzności Bożej w Stalowej Woli miało miejsce uroczyste zakończenie roku formacyjnego Domowego Kościoła dla rejonu Stalowa Wola II. Swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu zaznaczyły, przybyłe wraz z ks. Moderatorem Adrianem, kręgi oazowe działające przy naszej parafii, tj. Domowego Kościoła oraz młodzieżowego Ruchu Światło-Życie.

 Przedstawiciele naszych wspólnot żywo zaangażowały się w oprawę liturgiczną i muzyczną celebrowanej przez kapłanów Mszy świętej oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas skierowanej do uczestników homilii ks. Piotr Haracz ukazywał właściwą hierarchię wartości w odniesieniu do osób, której najwyższe podium należy zawsze do Boga.

 Spotkanie było okazją do wyrażenia wdzięczności wobec Boga, za wszelkie dary i łaski udzielane podczas minionego roku formacyjnego, a zwłaszcza te, otrzymywane w czasie pandemii koronawirusa.       

 

 Obejrzyj galerię zdjęć..

Wyszukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2012. All Rights Reserved.