20 maja 1995 roku ks. Proboszcz Kazimierz Hara, przyjął w bazylice sandomierskiej z rąk J.E. Wacława Świerzawskiego święcenia kapłańskie. W 25 rocznicę tego wydarzenia w naszej świątyni sprawowana była uroczysta msza św. w intencji „Pasterza” naszej wspólnoty parafialnej. Eucharystii przewodniczył dostojny Jubilat, natomiast okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Franciszek Grela. Proboszcz senior podkreślił w kazaniu min. znaczenie kapłaństwa w Chrystusowym Kościele, wiążąc je naturalnie z osobą ks. Kazimierza.

 Na zakończenie Eucharystii serdeczne życzenia popłynęły od przedstawicieli wspólnot parafialnych, młodzieży, Domowego Kościoła a także władz samorządowych. Ks. Proboszcz udzielił błogosławieństwa wszystkim zgromadzonym i wręczył pamiątkowe jubileuszowe obrazki.

   Wszyscy życzymy drogiemu nam Jubilatowi dalszej owocnej posługi w naszej parafii i otaczamy go naszą modlitwą.

 Obejrzyj galerię zdjęć..

Wyszukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2012. All Rights Reserved.